Elon Musk: ‘Her türlü dövüşmeye hazırım…’ Zuckerberg şartları kabul etmedi!

Elon Musk, Zuckerberg’in yalnızca etkinliği UFC düzenlerse dövüşmek istediğini belirterek İtalya’da kafes dövüşünün şartlarını kabul etmediğini söyledi. Elon Musk ise kendisinin her türlü dövüşebileceğini söyledi…

Elon Musk: ‘Her türlü dövüşmeye hazırım…’ Zuckerberg şartları kabul etmedi!
Yayınlama: 03.01.2023
A+
A-

Eski adı Twitter olan X sosyal medya platformunun sahibi Elon Musk, Meta Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg’in kafes dövüşü şartlarını kabul etmediğini açıkladı.

İtalyan ANSA ajansının haberine göre Musk, Zuckerberg ile İtalya’da “Antik Roma” temasıyla gerçekleştirilmesi gündeme gelen kafes dövüşü konusunda açıklamada bulundu.

İtalya Kültür Bakanı Gennaro Sangiuliano’nun kafes dövüşüyle ilgili 11 Ağustos’ta X platformunda paylaştığı gönderiye cevap veren Musk, Sangiuliano’ya “nezaketi ve böyle bir kültürel eğlence organizasyonunu planlama isteği” için teşekkür etti.

“BEN HER TÜRLÜ DÖVÜŞMEYE HAZIRIM”

Musk, “Antik Roma tarihini tanıtırken aynı zamanda Amerikan gazileri ve İtalya’daki çocuk hastaneleri için de para toplamak istedik. Zuckerberg bu yaklaşımla ilgilenmediği için teklifi reddetti.” ifadesini kullandı.

Musk ayrıca, “Zuckerberg yalnızca etkinliği UFC düzenlerse dövüşmek istiyor. Ben her türlü dövüşmeye hazırım.” dedi.

Ortalık karışıyor… Musk’tan cevap geldi: Zuck bir tavuk!

Zuckerberg, 13 Ağustos’ta X’e rakip olarak açtığı Threads platformu üzerinden paylaştığı mesajda, “Sanırım hepimiz Elon’un ciddi olmadığı konusunda hemfikiriz ve artık yolumuza devam etme zamanı.” değerlendirmesinde bulunmuştu.

Elon Musk ise Meta CEO’sunun açıklamalarına X platformu üzerinden “Zuck bir tavuk.” şeklinde yanıt vermişti.

Abone Ol

Kaynak : İHA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.