DEM Parti’den CHP’ye seçim göndermesi

PM toplantısında konuşan DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, yerel seçimlere ilişkin “Kimsenin ilk yardım çantası değiliz.” diyerek CHP’ye göndermede bulundu.

DEM Parti’den CHP’ye seçim göndermesi
Yayınlama: 16.12.2023
A+
A-

HDP, yeni adıyla DEM Parti Parti Meclisi, bugün parti genel merkezinde; Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan başkanlığında toplandı.

‘İLK YARDIM ÇANTASI DEĞİLİZ’

Toplantının açılışında konuşan Eş Bakırhan, partisinin seçim politikasına ilişkin konuşurken “Biz kimsenin ilk yardım çantası değiliz. Sandıkta başı gözü yarılana, her daim pansuman için yetişecek yedek güç olmadığımızı belirtmek istiyoruz” vurgusu yaptı.DEM Parti'den CHP'ye seçim göndermesi

CHP İLE BİR ARAYA GELMİŞLERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, DEM Parti Genel Merkezi’ni ziyaret ederek Eş Genel Başkanlar Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan ile görüşmüştü.

Görüşme sonrası Özgür Özel, “Çok verimli, çok yapıcı bir görüşme gerçekleştirdiğimizi ifade etmek isterim. Bundan sonraki süreçlerde de karşılıklı görüşmelerimiz sürecek.” açıklamasında bulunmuştu.DEM Parti'den CHP'ye seçim göndermesi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.