Van’ın o ilçelerinde elektrikler kesilecek!

Vangölü Elektrik Dağıtım Şirketi (VEDAŞ) planlı bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Van’ın bazı ilçelerinde elektrikler kesilecek. İşte o ilçeler..

Van’ın o ilçelerinde elektrikler kesilecek!
VAN
Yayınlama: 27.03.2024
A+
A-

EDREMİT
28.03.2024 tarihinde 09:00-15:00 saatleri arasında Van’ın Edremit ilçesine bağlı Gölkaşı, Köklü, Kıyıcak, Çayırbaşı, Taşkonak ve Köprüler mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle enerji kesintileri yaşanacaktır.

ERCİŞ
28.03.2024 tarihinde 09:00-15:00 saatleri arasında Çelebibağı ve Örene mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle enerji kesintileri yaşanacaktır.

GEVAŞ
28.03.2024 tarihinde 09:00-15:00 saatleri arasında Atalan, Aladüz, Abalı, Kızıltaş ve Gündoğan mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle enerji kesintileri yaşanacaktır.

GÜRPINAR
28.03.2024 tarihinde 09:00-15:00 saatleri arasında Hacıköy, Oğuldamı, Savacık, Işıkpınar, Güleçler, Bozyiğit, Hamurkesen, Sapakonak, Arındı, Dikbıyık, Günbaşı, Üçdoğan, Cumhuriyet, Gölardı, Kapçık, Murataldı, Topyıldız, Beşbudak, Çepkenli, Tepegören, Yaramış, Yoldüştü, Geçerli, Ortaköy, Özlüce, Taşlıyazı, Yatağan, Değirmendüzü, Kalkanlı, Karakoç, Kılıçtutan, Çörekli,Erkaldı, Kuşdağı, Parmakkapı, Sıcaksu, Topçudeğirmeni, Yedisalkım, Doluçıkın, Hoşap, Öveçli, Yurtbaşı, Bölmeçalı, Bükeç, Yolaşan, Koçgüden, Taşdöndüren, Tutmaç, Bağrıyanık, Geziyurt, Tutak, Dağseven, Kırkgeçit, Ongun, Sütlüce, Mollahüseyin, Sevindik, Akdoğu, Alnıak, Çatakdibi, Cevzialan, Dolaylı, Giyimli, Yalınca, Örmeli, Üçgen, Uzungedik, Çakınlı, Parmakkapı, Çavuştepe, Yukarıkaymaz, Değirmendüzü, Akpınar, Otbiçer, Sakalar, Koyunyatağı, Aşağıkaymaz mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle enerji kesintileri yaşanacaktır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.