Van Büyükşehir Belediyesi personel alım sonucu açıklandı

Van Büyükşehir Belediyesi personel alım sonucu açıklandı
VAN
Yayınlama: 06.02.2024
A+
A-

Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Belvan Ulaşım Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ne alınacak 17 personelin isimleri açıklandı.
Van Büyükşehir Belediyesi iştiraki şirketi Belvan Ulaşım Sanayi Ticaret Limited Şirketi bünyesinde istihdam edilecek personellerin isim listesi açıklandı. Açıklanan isim listesinde yedek adaylar yeterli düzeyde başarı gösteremediği için yedek adaylar belirlenmediğini açıklandı.
Van Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
“Van Büyükşehir Belediyesi iştiraki şirketi Belvan Ulaşım Sanayi Ticaret Limited Şirketi bünyesinde; Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı emrinde çalıştırılmak üzere 17 adet personelin belirlenmesi amacıyla 22/27 Ocak 2024 tarihlerinde uygulamalı ve sözlü mülakatlar Van Büyükşehir Belediyesi Hacıbekir Kültür Merkezi (Hacıbekir Mahallesi Orhan Doğan Caddesi No:449 İpekyolu/Van) adresinde gerçekleşmiştir.
Mülakat Komisyonunun (Jürinin) değerlendirmeleri sonucu sadece asil adaylar belirlenmiştir. Yedek adaylar ise; mülakat esnasında icra ettikleri sanat dalında yeterli düzeyde başarı göstermemeleri nedeniyle belirlenememiştir.
ASİL ADAYLAR;
1. Belirtilen tarihler arasında belgelerini teslim etmeyenler,
2. Arşiv araştırması olumsuz sonuçlananlar,
3. Beyan edilen belgelerin gerçeği yansıtmaması,
4. Eksik ya da hatalı bildirimde bulunulması halinde asil adayların işlemleri iptal edilecek olup, adaylar bundan dolayı herhangi bir hak iddia edemeyeceklerdir.
5. İlanımızda belirtilen genel ve özel şartlara haiz olmadığı sonradan tespit edilen asil adayların işlemleri iptal edilecek, ataması yapılmışsa iptal edilecek ve kurum tarafından yapılmış tüm ödemeler faizi ile geri alınacaktır. Ayrıca kişi hakkında adli makamlara suç duyurusunda bulunulacaktır.
ASİL ADAYLARIN TESLİM EDECEĞİ BELGELER:
(Belgelerin sadece Asil adaylar tarafından teslim edilmesi hususu),
Kimlik Fotokopisi,
Adli Sicil Kaydı Belgesi (E-Devlet çıktısı güncel tarihli olacak),
Öğrenim Durum Belgesi (E-Devlet çıktısı veya diploma örneği olacak),
Yüksek Lisans Belgesi (var ise),
Tarihçeli Yerleşim Yeri Belgesi (E-Devlet çıktısı güncel tarihli olacak),
Dört (4) adet vesikalık fotoğraf,
Banka Hesap Bilgisi (Halkbank Van Şubesi)-(Şu anki yeri iki nisan caddesi),
Aile Nüfus Kayıt Örneği (E-Devlet çıktısı güncel olacak),
Aile Durumu Bildirim Formu (Belvan şirketinden temin edilip doldurulacaktır),
Tam Teşekküllü Hastanelerden alınmış Sağlık Raporu (Bölge Eğitim ve Araştırma Hastaneleri veya Tıp Fakülteleri Hastanelerinden alınacak).
NOT: Sağlık raporu işlemleri uzun süreceği için diğer istenen belgeler teslim edildikten sonraki süreçte teslim edilebilecektir.
NOT: Mülakatlar sonucu başarılı olan adayların aşağıda belirtilen evraklarını eksiksiz olarak 06.02.2024-08.02.2024 tarihleri arasında Van Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet binasında bulunan Belvan Ulaşım San. Tic. Ltd. Şti.’ne dosya halinde ve şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla veya başka bir şekilde ulaştırılan evraklar teslim alınmayacaktır.”

İŞTE ALINAN PERSONEL İSİMLERİ

Kaynak: NECDET TAM- HABER GÜRPINAR

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.