Başkan Adayı Tanış’tan coşkulu miting

Başkan Adayı Tanış’tan coşkulu miting
VAN
Yayınlama: 28.03.2024
A+
A-

Gürpınar Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Hayrullah Tanış, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala ilçede miting düzenledi.

Hayata geçirdiği projeleri ile vatandaşların takdirini kazanan ve Gürpınar’a yeni bir soluk kazandıran Başkan Adayı Tanış’ın mitingine birçok vatandaş katıldı.

Gürpınar Kent Meydanında düzenlenen mitinge Gürpınar’ın çeşitli mahallelerinden katılan vatandaşlar coşku ve heyecanlarıyla dikkat çekti.

Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk ve Kayhan Türkmenoğlu, İl Başkanı Emre Güray, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman ve teşkilat mensuplarının katılımıyla düzenlenen miting, yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Gürpınar’a son 5 yılda yapılan eser ve hizmetleri anlatarak konuşmasına başlayan Başkan Adayı Tanış, yeni döneme ilişkin 17 projesini de tek tek açıkladı.

“GÜRPINAR BELEDİYESİNİN 40 YILLIK BÜTÇESİNE EŞ DEĞER YATIRIM VE HİZMET KAZANDIRDIK”

2019 yılında verilen tüm sözlerin yerine getirildiğini belirten Tanış, ”Bizler 2019 yerel seçimleri için meydanlarda sizlere bazı sözler vermiştik. Allah’a hamdolsun ki bugün başı dik bir şekilde karşınızda duruyorsak bu sözlerin tamamını bir bir yerine getirdiğimiz içindir. 5 yıldır Gürpınar’ımızda huzur var. Her esnaf ziyaretine çıktığımda yüzlerinin güldüğüne şahit oluyoruz. Biz ortaya koyduğumuz tüm eserlerimizi hükümetimizle, teşkilatlarımızla, il başkanımızla, milletvekillerimizle ve bakanlarımızla birlikte yürütüyoruz. Kaynağı oradan getiriyoruz.  Bugün hayata geçirdiğimiz dev projelerin kaynağı, her ay gelen bütçe ile yapılacak işler değil. Gürpınar Belediyesinin 40 yıllık bütçesine eş değer yatırım ve hizmet kazandırdık. Bu destekler bizlere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve güçlü hükümetimizden geldi” dedi.

“VERDİĞİMİZ MÜJDELERİN TAMAMI ESER VE HİZMET SİYASETİDİR”

Gürpınar’ın kaybedecek bir günü dahi olmadığını söyleyen Tanış, “Buradaki coşku ve heyecan bizlere 31 Mart zaferini müjdeliyor. Allah’ın izniyle tekrar farkla kazanacağız. Biz projelerimizle konuşuyoruz. Biz eserlerimle konuşuyoruz. Biz yatırımlarımızla konuşuyoruz. Verdiğimiz müjdelerin tamamı eser ve hizmet siyasetidir. Boş konuşma siyaseti değildir. ‘Kişi odur ki bıraka eser, eseri olmayanın yerinde yeller eser.’ Hepsinin yerinde yeller esiyor, bundan sonra da Gürpınar AK Belediyecilikle devam edecek. Çünkü Gürpınar Hizmet Belediyeciliğini gördü. Gürpınar Gönül Belediyeciliğini gördü. Gürpınar Eser Belediyeciliği gördü. Gürpınar bundan sonra da Gerçek Belediyecilikle devam edecektir.” dedi.

Kaynak: HABER GÜRPINAR-CEBRAİL TEMUR

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.